“Vanwege de grote belangstelling bieden we dit fenomeen aan, om tegemoet te komen aan de grote vraag”, aldus Bas Hoogland, commercieel directeur van Landal GreenParks, die aangeeft niet alleen veel gasten te ontvangen die niet van vuurwerk houden, maar vooral gasten met huisdieren en kleine kinderen een groot plezier doet met de maatregel.
De enige knallen die tijdens de jaarwisseling op Landal Coldenhove, Landal Miggelenberg en Landal Orveltermarke te horen zullen zijn, zijn afkomstig van champagnekurken. Vuurwerk is er echt niet bij: de grens wordt getrokken bij sterretjes!
Daarnaast is het ook op de parken
Landal Reevallis,
Landal De Witte Bergen en
Landal Dwergter Sand niet toegestaan om vuurwerk af te steken in verband met rieten daken van (een aantal) bungalows. In de omgeving van deze parken wordt wellicht wel vuurwerk afgestoken, echter weten wij dit niet.
Reserveren
Wilt u een verblijf reserveren? Dan kunt u dit het beste telefonisch doen via
tel. 0900-8842 (€ 0,20 p.min.).
Woont u in België?
Reserveer dan via tel. 070-77 80 80 (€ 0,18 p.min.).