• Meer foto's
  • Video

Uitbreiding Landal strandhuisjes

De 25 strandhuisjes die vorig jaar bij Landal Beach Resort Ooghduyne in Julianadorp aan Zee zijn geplaatst waren een dusdanig groot succes, dat besloten is er dit jaar 20 extra huisjes bij te plaatsen. De strandwoningen zijn de grootste in Nederland, liggen aan de voet van de duinen en vormen daar een echte eye-catcher. In de winterperiode worden ze opgeslagen, maar van 30 maart tot 22 oktober a.s. zijn de strandhuisjes weer geopend voor gasten.

Groot succes

De reacties van gasten zijn unaniem positief en velen geven aan dat het weidse uitzicht, de zonsondergang, in slaap vallen bij het geruis van de golven hen aanspreken. “We zijn eigenlijk niet verrast door het grote succes van dit type woningen. Dit jaar komen er 45 en juli is al bijna volgeboekt,” aldus Bas Hoogland, commercieel directeur van Landal GreenParks. “Gasten vinden het een geweldige beleving, zien zeehonden voorbij komen en waarderen de strandhuisjes met maar liefst een 9,7 op Zoover.”

Inrichting van de strandhuisjes

De strandhuisjes zijn vanaf 30 maart a.s. weer te huur* staan in een natuurgebied en hebben daarom gedekte kleuren, die zoveel mogelijk wegvallen in het landschap. De grote ramen bieden een prachtig uitzicht op de Noordzeekust. De woningen zijn onder andere voorzien van een designkeuken met magnetron en inductieplaat, badkamer met douche, slaapkamer, entresol, woonkamer met een comfortabele (slaap-)bank en flatscreen televisie met ingebouwde DVD-speler. Op het hardhouten terras staan grote luie bearchairs, strandstoelen en loungebedden. Gasten hoeven niet met hun bagage over het strand te slepen: die wordt per jeep naar de woningen gebracht.

All-weather faciliteiten

Gasten kunnen gebruik maken van de all-weather faciliteiten van het nabij gelegen Landal Beach Resort Ooghduyne, met een groot overdekt zwembad, sauna, overdekte speelplaats voor kinderen en buitenspeeltuin, bowling, midgetgolf, tennisbaan en de Sandz Brasserie.

* Uitsluitend weekverblijven mogelijk in de periode van 11 mei tot 18 mei 2012 en van
6 juli tot 31 augustus 2012.

Reserveer een strandhuisje

 
Deel via:
Print